Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 język niemiecki: ODPOWIEDZI, pytania i ARKUSZE

Utworzony przez marianek, 11 maja 2010 r. o 11:13 Powrót do artykułu
ZAD 2. d a e b c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='melka' date='11.05.2010, 11:44:43' post='282761'] matura - banał ! czekam na wyniki, szybko szybko ;d [/quoLepeij sie za wczasu nie ciesz, bo roznie z tymi odp bywa. Ja uwazam ze tekstu ze sluchu bylo za duzo, ktos mogl siedziec np. w ostatniej lawce ;/ to jest faktycznie bez sensu. Jest ktos b.dobry i ktos sredni. I temu sredniemu sie uda a temu b.dobremu nie i co z tego ze pisze piekne listy jak gowno rozumie bo tak szybko nawiaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siema:D ja mam spisane swoje odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAD.3 A B D A B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zad 1 R F R R F
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I GDZIE TE ODPOWIEDZI IDIOCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy będą te wyniki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAD 4 C E I H G F A B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak juz ktos znajdzie odpowiedzi, wklejcie szybko link ze stronką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY MASZ INNE WYNIKI ALE MOGŁY BYC RÓZNE GRUPYYY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co dodajecie odpowiedzi w formie a b c skoro i tak sa rozne arkusze z pomieszanymi odpowiedziami..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam tak 1 RRFFR 2 DBCAFC 3CAAAC 4 EDIAGFHB 5 ACEADB 6 RRFFRR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm też możliwe )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zad.1. richtig richtig falsch richtig falsch zad.2. E C F A B zad.3. B A B A B zad.4. C H E I A G B D zad.5. B A D A A D zad.6. richtig richtig richtig falsch richtig richtig pozdro, oczywiscie kazdy mogl miec inny zestaw odpowiedzi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczylam ze niemiecki zdam na 80 a tu takie rozczarownie nie wiem co sie ze mna stalo juz nawet sily sluchac tych tekstow i czytac nie mialam cholera nic z nich nie skumalam jedyne z czego zadowolona jestem to dialog list i forma krotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POEMIESZANE BYŁY JA MAM CAŁKOWICIE INNE ODP:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałam w 1. RFRRF nie wiem czy to w stu% gut jest ale dziewczyna która zna niemiecki od dziecka też tak miała;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zad. 2 A D E F C Zad. 3 A B B C B Zad. 4 C D J H G A E B Zad. 5 A D D A C C A Wy jak macie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaagaa napisał:
zad 1 R R F R F :P a wy jak meilsicie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edka napisał:
Jestem uczennica dobra i ta 4 mam u nauczycielki, ktora jest wymagaja. Co z tego ze list i ogloszenie napisalam b.dobrze. Siedzialam daleko od radia a poza tym on tak nawijal moim zdaniem szyvbko ze malo co zrouzmialam ;/ cholerka zla jestem bo az 3 czy 4 zadania byly i na takich glupotach stracilam mnostwo pkt. Mam nadzieje ze az tak zle nie bedzie jestem zawiedziona moim zdaniem powinny byc jedno zadanie ze sluchu!
jeśli nie zdasz, ablo będziesz niezadowolona z wyniku możesz sie odwołać podając powód że była zła słyszalność a wg mnie mówili wolno, do tego bardzo wyraźnie ( w porównaniu z tym jak sie mówi w Niemczech) zobaczymy ile %% bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...